O nas

Jesteśmy profesjonalną Szkołą Żeglarską, stawiamy na nowoczesne metody nauczania.

Żeglarstwo ma dawać przyjemność a my uczymy jak ją czerpać pełnymi wiadrami.

Naszą Szkołę zakotwiczyliśmy w Klubie Żeglarskim PERKOZ nad jeziorem Żywieckim, tutaj mamy sale wykładową oraz sprzęt szkoleniowy.

Na wodzie posiadamy cztery nowoczesne jachty są to GIN 730 oraz trzy MAJESTIC 24 Racer, są to lekkie zwinne i szybkie jachty które są przestronne w kokpicie i doskonałe w prowadzeniu. To na nich uczymy się jak bezpiecznie żeglować i jak czerpać przyjemność z żeglowania.

Niesamowitym atutem odróżniających nas na rynku są nowoczesne metody nauczania, multimedialne materiały pomocnicze i przyjacielska atmosfera.

W naszej szkole zatrudniamy tylko licencjonowanych i doświadczonych instruktorów co daje Ci gwarancje że zdobędziesz odpowiednią wiedze i umiejętności by bez problemu zdać egzamin komisji PZŻ.

Szkoła żeglarska Santorini działa od 2013 roku i z pod naszych żagli wyfrunęło na szerokie wody już ponad setka żeglarzy i żeglarek. Nie ukierunkowujemy się na wiek, płeć czy upodobania polityczne lecz na dobrą zabawę.

Dołącz do naszych przyjaciół.

„Do zobaczenia na wodzie”

Jestem właścicielem Santorini Szkoły Żeglarskiej, i stworzyłem ją po to by każdy mógł cieszyć się tym wspaniałym sportem jakim jest żeglarstwo.

Sam żegluję od 3 roku życia, dzięki mojemu tacie. Przez lata zdobywałem niezbędne doświadczenie i morską szkołę życia podczas licznych rejsów morskich. Od najmłodszych lat żeglarstwo kiełkuje i rozwija się w moim sercu, dlatego poświęcam każdą wolną chwilę w rozwój naszej szkoły, kadry i sprzętu. Zdobywając patent Instruktora Żeglarstwa PZŻ wiedziałem co chce robić w życiu, pracując w innych firmach i klubach nauczyłem się co można zrobić lepiej by przekazać moją żeglarską wiedze innym. Jestem Jachtowym Sternikiem Morskim, Instruktorem Żeglarstwa PZŻ, Instruktorem sportu w Żeglarstwie i chętnie Cię nauczę żeglować.

Tomasz Zemanek.