Nie masz czasu a szkoda Ci urlopu? Ten kurs jest dla Ciebie.

Organizujemy intensywne kilku dniowe indywidualne kursy żeglarskie zakończone egzaminem.

Kurs ten jest przeznaczony dla osób które nie mają możliwości uczestniczyć w klasycznym 10 dniowym kursie. Realizowany jest od 1-3 uczestników.

Program, data, termin i czas zajęć jest ustalany i dostosowywany indywidualnie.

Przykładowo może trwać 5 dni w godz. Od 9:00-17:00 lub w godzinach popołudniowych np 15:00-18:00.

Patent żeglarski daje ogromne możliwości i uprawnienia, jest pierwszym i najważniejszym patentem w karierze żeglarskiej.

Uprawnia nas do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń, prowadzenia jachtów żaglowych do 12 po wodach morskich wewnętrznych oraz pływania 2 mile morskie od brzegu w porze dziennej po każdym morzu.

Na naszym kursie nauczysz się jak bezpiecznie żeglować, obsługiwać żagle, prowadzić jacht w sposób opanowany, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach.

Podczas kursu zdobędziesz wymaganą wiedzę do zdania egzaminu na patent Żeglarza jachtowego. Zakończony egzaminem PZŻ.

Do egzaminu może przystąpić każdy kto ukończy 14 rok życia.

Cena kursu ustalana indywidualnie, po kontakcie telefonicznym

kurs zawiera:

• zajęcia praktyczne
  • zajęcia teoretyczne
  • zniżka na książkę
  • darmowy parking
  • materiały dydaktyczne
  • Warunki uczestnictwa:
  • ukończenie 14 roku życia
  • wypełnienie i przesłanie na maila Karty zgłoszeniowej – karta zgłoszeniowa
  • zaakceptowanie regulaminu Szkoły – regulamin